Producent rozpuszczalników | Producent rozcieńczalników | Rozcieńczalnik do farb         Michor i Trans-Michor 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Michor i Trans-Michor

Historia firmy

Na rynku rozpuszczalników jesteśmy aktywni od 1998 roku. Na początku istniała spółka cywilna MICHOR, która zajmowała się produkcją i konfekcjonowaniem rozcieńczalników
do farb
i lakierów. Po reorganizacji i przekształceniu - od stycznia 2003 roku powstały dwie spółki jawne: MICHOR i TRANS-MICHOR, które podzieliły zakres działalności.

MICHOR rozwinął produkcję i konfekcję rozpuszczalników i rozcieńczalników.

TRANS-MICHOR zajmuje się przewozami i sprzedażą hurtową materiałów chemicznych, wykonuje różnego rodzaju rozpuszczalniki ropopochodne, a także na bazie alkoholu etylowego (rektyfikatu) i alkoholu porektyfikacyjnego. Dodatkowo produkuje podpałkę do kominków i do grilla, denaturan (denaturat), płyny do spryskiwaczy szyb samochodowych zimowe i letnie, oraz płyn do chłodnic. Firma posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty, które są dowodem kompetencji zawodowych.

Wieloletni i stali klienci są najlepszym świadectwem wysokiej jakości oferowanych towarów i świadczonych usług, jak i poziomu wyszkolenia załogi. Szybki rozwój naszych firm pozwala nam na coraz większą elastyczność i podejmowanie nowych wyzwań.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

phone 24 254 74 04
24 274 38 41(fax)
mail michor@michor.pl
transmichor@michor.pl