Michor i Trans-Michor 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Rozcieńczalniki do farb

MICHOR to dynamicznie rozwijająca się marka, która produkuje i konfekcjonuje rozcieńczalniki do farb oraz lakierów. Od 1998r. wciąż udoskonalamy nasze produkty, tak by sprostały wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Produkty

Z pomocą rozcieńczalników do farb czy lakierów oraz rozpuszczalników MICHOR oczyścisz oraz odtłuścisz wszelkie typy powierzchni, rozcieńczysz farby emulsyjne, lakiery olejne, asfaltowe i inne, a także umyjesz narzędzia. Niestraszne są im skorodowane powierzchnie, żywice, woski, oleje ani inne zabrudzenia. Rozcieńczalniki do farb i lakierów naszej firmy są bezpieczne dla Ciebie oraz środowiska.

W asortymencie mamy również szeroką gamę impregnatów do drewna, farby, lakiery, podpałkę do grilla, a także płyny do spryskiwaczy czy odmrażacze do szyb. Dzięki temu zaufało nam grono klientów z branży budowlanej i przemysłowej oraz wielu klientów indywidualnych.

Rozcieńczalniki do farb i lakierów MICHOR są stale testowane, posiadają wymagane zezwolenia i certyfikaty.

Sprawdź nas

Jeśli jeszcze nie wiesz, jakiego rozpuszczalnika lub rozcieńczalnika do farb potrzebujesz, pomożemy Tobie dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

phone 24 254 74 04
24 274 38 41(fax)
mail michor@michor.pl
transmichor@michor.pl